شیرالات بهداشتی آرمان

محدوده قیمت
محدوده قیمت - اسلایدر
1.070.000تومان2.070.000تومان
انتخاب رنگ شیر
انتخاب رنگ
انتخاب مدل
سایز کارتریج
ارتفاع پایه شیر
پوشش سطح

در حال نمایش 16 نتیجه

شیرلات بهداشتی آرمان

شیرآلات بهداشتی تهران برنز

من چرا باید به تهران برنز اعتماد کنم؟

تنها یک دقیقه وقت بگذار و مزایا و برتری های تهران برنز رو مطالعه کن 

( یک لیست کوتاه از کیفیت تولیدات ما می بینی و خیلی راحت متوجه می شی که چرا قیمت های ما تا 40 درصد ارزان تر از برندهای بزرگ شیرآلات در ایران می باشد)

  • دارای نشان استاندارد ملی ایران با کد رهگیری
  • استفاده از مواد اولیه با آنالیز دقت بالا و کیفیت برتر از استاندارد ( در تمامی قطعات )
  • استفاده از بهترین مغزی سرامیکی (کارتریج) سیتکو و دنیکس که دارای نشان استاندارد بین المللی و داخلی می باشد
  • استفاده از پرلاتور فشار شکن با طول عمر بالا
  • استفاده از شیلنگ روشویی و ظرفشویی تمام استیل با متریال پکس خوراکی که دارای نشان استاندارد داخلی می باشد
  • صادرات به خارج از کشور (سوریه . اربیل عراق . افغانستان. کشورهای حوضه خلیج فارس)
  • نصب آسان و راحت شیرآلات ( استفاده از آسان بند و آچار مشتی )
  • ...

یکی از پرفروش ترین و محبوب ترین برندهای شیرآلات بهداشتی در ایران است.

این شیرآلات از آلیاژ برنج ساخته شده اند و دارای طراحی زیبا و کلاسیک هستند.

شیرآلات آرمان همچنین دارای ویژگی های منحصر به فردی مانند پرلاتور کاهنده مصرف آب، کاتریج 40 و ست اکونومی سنگین هستند که باعث می شوند این شیرآلات انتخابی عالی برای کسانی باشند که به دنبال شیرآلات ارزان قیمت با کیفیت بالا، قیمت مناسب و طول عمر طولانی هستند.

یکی از ویژگی های منحصر به فرد شیرآلات آرمان، طراحی آن ها است. این شیرآلات دارای طراحی زیبا و کلاسیک هستند که می توانند زیبایی و جلوه خاصی به هر فضایی ببخشند. همچنین، شیرآلات آرمان بسیار بادوام هستند و می توانند سال ها بدون نیاز به تعمیر یا نگهداری، عمر کنند.

شیرآلات آرمان همچنین دارای ویژگی های زیادی هستند و یک انتخابی عالی برای کسانی است که به دنبال شیرآلاتی با کیفیت بالا و قیمت مناسب هستند.

این شیرآلات از آلیاژ برنج ساخته شده اند که یک فلز با دوام و مقاوم است و همچنین دارای پوششی هستند که از آن ها در برابر زنگ زدگی و خوردگی محافظت می کند.

شیرآلات آرمان همچنین دارای پرلاتور کاهنده مصرف آب هستند که می توانند تا 50 درصد مصرف آب را کاهش دهد. این شیرآلات همچنین دارای کاتریج 40 هستند که یک کاتریج با کیفیت بالا است که می تواند سال ها بدون نیاز به تعمیر یا تعویض، دوام بیاورد.

شیرآلات آرمان در انواع مختلف و برای کاربردهای مختلف در دسترس هستند. این شیرآلات برای آشپزخانه، حمام و توالت در دسترس هستند و همچنین در انواع مختلف رنگ ها و طرح ها موجود هستند. شیرآلات آرمان همچنین با قیمت مناسب هستند و یک انتخاب عالی برای کسانی هستند که به دنبال شیرآلاتی با کیفیت بالا و قیمت مناسب هستند.

اگر به دنبال شیرآلاتی با کیفیت بالا، قیمت مناسب و طول عمر طولانی هستید، شیرآلات آرمان انتخابی عالی برای شما هستند. این شیرآلات دارای طراحی زیبا، ویژگی های منحصر به فرد و قیمت مناسب هستند و می توانند زیبایی و جلوه خاصی به هر فضایی ببخشند.