شیرالات سینک بامبو

محدوده قیمت
محدوده قیمت - اسلایدر
3.750.000تومان4.250.000تومان
انتخاب رنگ شیر
انتخاب رنگ
انتخاب مدل
سایز کارتریج
ارتفاع پایه شیر
پوشش سطح

در حال نمایش 4 نتیجه

شیرالات بهداشتی سینک بامبو از تولیدات کارخانه تهران برنز

شیرآلات بهداشتی تهران برنز

من چرا باید به تهران برنز اعتماد کنم؟

تنها یک دقیقه وقت بگذار و مزایا و برتری های تهران برنز رو مطالعه کن 

( یک لیست کوتاه از کیفیت تولیدات ما می بینی و خیلی راحت متوجه می شی که چرا قیمت های ما تا 40 درصد ارزان تر از برندهای بزرگ شیرآلات در ایران می باشد)

  • دارای نشان استاندارد ملی ایران با کد رهگیری
  • استفاده از مواد اولیه با آنالیز دقت بالا و کیفیت برتر از استاندارد ( در تمامی قطعات )
  • استفاده از بهترین مغزی سرامیکی (کارتریج) سیتکو و دنیکس که دارای نشان استاندارد بین المللی و داخلی می باشد
  • استفاده از پرلاتور فشار شکن با طول عمر بالا
  • استفاده از شیلنگ روشویی و ظرفشویی تمام استیل با متریال پکس خوراکی که دارای نشان استاندارد داخلی می باشد
  • صادرات به خارج از کشور (سوریه . اربیل عراق . افغانستان. کشورهای حوضه خلیج فارس)
  • نصب آسان و راحت شیرآلات ( استفاده از آسان بند و آچار مشتی )
  • ...

شیرآلات بهداشتی سینک بامبو از تولیدات کارخانه تهران برنز، یکی از بهترین و باکیفیت ترین شیرآلات بهداشتی موجود در بازار ایران است.

این شیرآلات با طراحی زیبا، صرفه جویی در مصرف آب، محل استفاده آشپزخانه و سینک ظرفشویی، پاکیزگی آسان، جنس بدنه آلیاز برنج، مواد اولیه کاملا آنالیزشده، دارای پرلاتورکاهنده مصرف آب، رسوب پذیری کمتر سطح به دلیل طراحی خاص بدنه و قیمت مناسب و ارزان در بازار، انتخابی عالی برای آشپزخانه شما خواهد بود.

سینک فنری سفید کروم کد 3326

طراحی زیبا

شیرآلات بهداشتی سینک بامبو از طراحی زیبا و مدرنی برخوردار هستند که به زیبایی آشپزخانه شما می افزایند. این شیرآلات در انواع رنگ ها و طرح ها موجود هستند تا با هر دکوراسیونی مطابقت داشته باشند.

صرفه جویی در مصرف آب

شیرآلات بهداشتی سینک بامبو با استفاده از پرلاتور کاهنده مصرف آب، به شما کمک می کنند تا در مصرف آب صرفه جویی کنید. این پرلاتور آب را به صورت یک جریان نازک و یکنواخت پخش می کند که باعث می شود آب کمتری هدر رود.

محل استفاده آشپزخانه و سینک ظرفشویی

شیرآلات بهداشتی سینک بامبو برای استفاده در آشپزخانه و سینک ظرفشویی طراحی شده اند. این شیرآلات با کیفیت بالا و دوام طولانی، انتخابی عالی برای آشپزخانه شما خواهند بود.

پاکیزگی آسان

شیرآلات بهداشتی سینک بامبو از موادی ساخته شده اند که تمیز کردن آنها آسان است. این شیرآلات با یک لایه ضد آب پوشانده شده اند که از ایجاد رسوب و لک بر روی آنها جلوگیری می کند.

جنس بدنه آلیاز برنج

شیرآلات بهداشتی سینک بامبو از جنس آلیاز برنج ساخته شده اند که یک فلز با کیفیت بالا و دوام طولانی است. این شیرآلات در برابر خوردگی و زنگ زدگی مقاوم هستند و می توانند سال ها بدون مشکل کار کنند.

مواد اولیه کاملا آنالیزشده

شیرآلات بهداشتی سینک بامبو با استفاده از مواد اولیه کاملا آنالیزشده ساخته می شوند که از کیفیت بالایی برخوردار هستند. این مواد اولیه با دقت انتخاب می شوند تا شیرآلاتی با دوام و با کیفیت بالا تولید شوند.

دارای پرلاتورکاهنده مصرف آب

شیرآلات بهداشتی سینک بامبو دارای پرلاتورکاهنده مصرف آب هستند که به شما کمک می کنند تا در مصرف آب صرفه جویی کنید. این پرلاتور آب را به صورت یک جریان نازک و یکنواخت پخش می کند که باعث می شود آب کمتری هدر رود.

رسوب پذیری کمتر سطح به دلیل طراحی خاص بدنه

شیرآلات بهداشتی سینک بامبو به دلیل طراحی خاص بدنه، رسوب پذیری کمتری دارند. این طراحی باعث می شود که آب کمتری در سطوح شیرآلات باقی بماند و در نتیجه رسوب کمتری ایجاد شود.

قیمت مناسب و ارزان در بازار

شیرآلات بهداشتی سینک بامبو با قیمت مناسب و ارزان در بازار عرضه می شوند. این شیرآلات با کیفیت بالا و دوام طولانی، انتخابی عالی برای آشپزخانه شما خواهند بود.

اگر به دنبال شیرآلاتی با کیفیت بالا، دوام طولانی و قیمت مناسب هستید، شیرآلات بهداشتی سینک بامبو از تولیدات کارخانه تهران برنز انتخابی عالی برای شما خواهند بود.