شیر روی اجاق گاز ( قابلمه پر کن )

محدوده قیمت
محدوده قیمت - اسلایدر
0تومان7.500.000تومان
انتخاب رنگ شیر
انتخاب رنگ
سایز کارتریج
ارتفاع پایه شیر
پوشش سطح

در حال نمایش 6 نتیجه

شیر روی اجاق گاز ( قابلمه پر کن )

شیرآلات بهداشتی تهران برنز

من چرا باید به تهران برنز اعتماد کنم؟

تنها یک دقیقه وقت بگذار و مزایا و برتری های تهران برنز رو مطالعه کن 

( یک لیست کوتاه از کیفیت تولیدات ما می بینی و خیلی راحت متوجه می شی که چرا قیمت های ما تا 40 درصد ارزان تر از برندهای بزرگ شیرآلات در ایران می باشد)

 • دارای نشان استاندارد ملی ایران با کد رهگیری
 • استفاده از مواد اولیه با آنالیز دقت بالا و کیفیت برتر از استاندارد ( در تمامی قطعات )
 • استفاده از بهترین مغزی سرامیکی (کارتریج) سیتکو و دنیکس که دارای نشان استاندارد بین المللی و داخلی می باشد
 • استفاده از پرلاتور فشار شکن با طول عمر بالا
 • استفاده از شیلنگ روشویی و ظرفشویی تمام استیل با متریال پکس خوراکی که دارای نشان استاندارد داخلی می باشد
 • صادرات به خارج از کشور (سوریه . اربیل عراق . افغانستان. کشورهای حوضه خلیج فارس)
 • نصب آسان و راحت شیرآلات ( استفاده از آسان بند و آچار مشتی )
 • ...

جهت درک بهتر کاربرد شیر قابلمه پر کن دیدن ویدئوهای زیر توصیه می شود.

ویدئو اول

ویدئو دوم

  

ویدئو سوم

تا به حال شده در هنگام آشپزی دغدغه پر کردن قابلمه و کتری روی اجاق گاز را داشته باشید؟

پایان کابوس حمل قابلمه‌های پر آب: مزایای فوق‌العاده شیر آب بالای گاز (شیر روگازی)

همه ما تا به حال این موضوع را تجربه کرده ایم. پر کردن قابلمه های خالی و سنگین و جابجا کردن آن از سینک ظرفشویی تا اجاق گاز، دردسر بسیار زیادی را به همراه خواهد داشت. شیر قابلمه پر کن ( شیر روی اجاق گاز ) یکی از محصولاتی است که برای رفع این دغدغه افراد طراحی شده است. با وجود شیر قابلمه پر کن، دیگر نیازی به جابجایی قابلمه، کتری و هر وسیله دیگری روی اجاق گاز نیست. فقط کافیست که شیر اجاق گاز را باز کنید و قابلمه و کتری را پر نمایید. در ادامه مقاله قصد داریم شما را با مزایای شیر قابلمه پر کن ( شیر روی اجاق گاز ) و هر آن چیز دیگری که باید در مورد این شیرها بدانید، آشنا کنیم.

شیر آب روی اجاق گاز، که به آن شیر قابلمه پر کن نیز گفته می شود، یک شیر آب قابل انعطاف است که در بالای اجاق گاز نصب می شود.

این شیر آب به شما امکان می دهد تا بدون جابجایی قابلمه از سینک ظرفشویی، قابلمه خود را با آب پر کنید.

شیرهای آب روی اجاق گاز در انواع طرح های کلاسیک و مدرن موجود هستند.

نحوه عملکرد شیر روی اجاق گاز

نحوه عملکرد شیر روی اجاق گاز

مزایا استفاده از شیر آب روی اجاق گاز ( قابلمه پر کن )

شیرهای آب روی اجاق گاز مزایای زیادی را ارائه می دهند، از جمله:

 • راحتی:
  شیرهای آب روی اجاق گاز می توانند آشپزی را راحت تر کنند. شما دیگر نیازی به جابجایی قابلمه از سینک ظرفشویی به اجاق گاز ندارید.
 • صرفه جویی در زمان:
  شیرهای آب روی اجاق گاز می توانند در زمان شما صرفه جویی کنند. شما دیگر نیازی به پر کردن قابلمه خود با آب در سینک ظرفشویی ندارید.
 • صرفه جویی در آب:
  شیرهای آب روی اجاق گاز می توانند در آب شما صرفه جویی کنند. آنها اغلب با پرلاتورهایی عرضه می شوند که جریان آب را به قطرات کوچکتر تبدیل می کنند و باعث می شود آب کمتری هدر رود.
 • زیبایی:
  شیرهای آب روی اجاق گاز می توانند به زیبایی آشپزخانه شما اضافه کنند. آنها در انواع طرح های کلاسیک و مدرن موجود هستند.

شیرآلات تهران برنز

شیر قابلمه پر کن ( شیر روی اجاق گاز ) چیست؟

احتمالا همه شما تجربه جابجا کردن قابلمه، کتری و ظروف پر از آب از سینک ظرفشویی تا روی اجاق گاز را دارید. این کار می تواند به سلامتی شما آسیب بسیار زیادی وارد کند. به ویژه اگر مجبور باشید هر روز چندین بار این کار را انجام دهید. تکنولوژی روز به روز در حال پیشرفت است و وسایل جدیدی جایگزین وسایل قدیمی می شوند. شیر قابلمه پر کن ( شیر روی اجاق گاز ) یکی از تجهیزات جدید در آشپزخانه ها است که وجود آن برای هر آشپزخانه ای ضروری است.

شیر قابلمه پر کن یک شیر لولایی و تاشو است که در بالای اجاق گاز نصب می شود. نحوه عملکرد این شیر به گونه ای است که به راحتی امکان پر کردن ظروف، قابلمه و کتری های قرار گرفته روی اجاق گاز را می دهد. در واقع این شیرها با عملکرد لولایی خودشان، می توانند خیلی راحت روی اجاق گاز جابجا شوند و کل سطح اجاق گاز را پوشش بدهند.

شیرهای قابلمه پر کن دارای تنوع بالایی از نظر رنگ و مدل هستند. همچنین جنس این شیرآلات نیز می تواند در فروشگاه های مختلف با هم متفاوت باشد. اما در نهایت همه آن ها برای کاهش نیاز به جابجایی قابلمه، کتری و … مورد استفاده قرار می گیرند.

نحوه انتخاب شیر آب روی اجاق گاز

هنگام انتخاب شیر آب روی اجاق گاز، چند نکته را باید در نظر بگیرید:

 • نوع اجاق گاز:
  شیرهای آب روی اجاق گاز برای اجاق گازهای برقی، اجاق گازهای گازی و اجاق گازهای دوگانه موجود هستند.
 • ارتفاع:
  شیر آب روی اجاق گاز باید در ارتفاعی نصب شود که برای شما راحت باشد تا به آن دسترسی داشته باشید.
 • طرح:
  شیر آب روی اجاق گاز را در طرحی انتخاب کنید که با سبک آشپزخانه شما مطابقت داشته باشد.
 • قیمت:
  شیرهای آب روی اجاق گاز در انواع قیمت ها موجود هستند، بنابراین می توانید یکی را انتخاب کنید که متناسب با نیازها و بودجه شما باشد.

شیر آب روی اجاق گاز

بهترین ارتفاع برای نصب شیر روی اجاق گاز

اگرچه نصب شیر روی اجاق گاز می تواند مزایای بسیار زیادی را به همراه داشته باشد. اما این مزیت ها نباید باعث شوند که ارتفاع نامناسبی را برای نصب شیر روی اجاق گازها انتخاب کنید. در واقع باید برای نصب این شیرآلات به صورت مهندسی شده عمل کنید. باید توجه داشت که امکان نصب شیر روی اجاق گاز، فقط در شرایطی فراهم می شود که در هنگام انجام عمل لوله کشی، انشعابی را نیز برای پشت اجاق گاز در نظر گرفته باشید. در غیر این صورت بدون تخریب دیوار و ایجاد انشعاب، امکان نصب شیر قابلمه پر کن وجود ندارد.

موضوع دیگری که باید در مورد نصب شیر روی اجاق گاز به آن توجه داشته باشید، ارتفاع و محل نصب این شیر است. اگر ارتفاع مناسبی را برای نصب شیر روی اجاق گاز در نظر نگیرید، امکان اینکه قابلمه و کتری های بلند به شیر گیر کنند وجود دارد. بهترین ارتفاع برای نصب شیرآلات، 30 الی 35 سانتی متر بالاتر از اجاق گاز است. در این صورت به راحتی می توان انواع قابلمه و کتری را با شیر پر از آب کرد.

قیمت شیر قابلمه پر کن

نصب شیر آب روی اجاق گاز

شیرهای آب روی اجاق گاز معمولاً توسط یک متخصص نصب می شوند. با این حال، برخی از مدل ها را می توان به صورت خودکار نصب کرد. قبل از نصب شیر آب روی اجاق گاز، دستورالعمل های داخل بسته بندی را به دقت بخوانید.

مراقبت و نگهداری از شیر آب روی اجاق گاز

برای اطمینان از اینکه شیر آب روی اجاق گاز شما به درستی کار می کند، باید آن را به طور منظم تمیز و نگهداری کنید. برای تمیز کردن شیر آب روی اجاق گاز، از یک پارچه مرطوب و یک پاک کننده ملایم استفاده کنید. از استفاده از مواد شیمیایی ساینده یا تیز اجتناب کنید.

نتیجه

شیرهای آب روی اجاق گاز یک افزودنی مفید برای هر آشپزخانه است. آنها می توانند آشپزی را راحت تر، سریع تر و کارآمدتر کنند.

اگر به دنبال یک راه برای بهبود آشپزخانه خود هستید، شیر آب روی اجاق گاز یک گزینه عالی است.

شیر روی اجاق گاز کروم کد 3296

شیر آب روی اجاق گاز

سوال: ارتفاع مناسب شیر قابلمه پر کن یا شیر روی اجاق گاز چقدر باید باشد؟

پاسخ :
بهترین ارتفاع برای نصب شیر قابلمه پر کن یا شیر روی اجاق گاز، 30 الی 35 سانتی متر بالاتر از اجاق گاز است. در این صورت به راحتی می توان انواع قابلمه و کتری را با شیر پر از آب کرد.

سوال : آیا شیر روی اجاق گاز را می توان در همه آشپزخانه ها استفاده کرد؟

پاسخ:

شاید تنوع شیرهای اجاق گاز باعث شود که تصور کنید این شیرها در همه آشپزخانه ها قابل استفاده اند؛ اما در برخی از موارد نیز شیر نمی تواند روی اجاق گاز نصب شود.

در واقع همه چیز بستگی به لوله کشی منزل دارد. در صورتی که خروجی آب در بالای اجاق گاز وجود نداشته باشد، امکان نصب شیر قابلمه پر کن نیز وجود ندارد. همچنین محل نصب خروجی آب نیز روی این موضوع تاثیرگذار می باشد. بهتر است که قبل از صرف هزینه برای خرید شیر قابلمه پر کن، از متناسب بودن این شیرها با آشپزخانه خود اطمینان حاصل کنید.