مهمترین دغدغه های ما

اهداف شیرآلات بهداشتی تهران برنز

تولید شیرآلات با کیفیت بالا

تولید محصولاتی با استفاده از بهترین مواد اولیه و با رعایت استانداردهای کیفیت

حفظ محیط زیست

استفاده از روش‌های پایدار و کاهش مصرف انرژی و بازیافت مواد، با هدف حفاظت از محیط زیست.

رضایت مشتریان

ارائه خدمات پس از فروش و تامین نیازهای مشتریان با ارائه محصولات با عملکرد عالی.

طراحی ، تولید و عرضه مستقیم

شیرآلات بهداشتی و ساختمانی تهران برنز

هدف اصلی ما در کارخانه شیرآلات تهران برنز ، تولید محصولات با کیفیت بالا و قابلیت اطمینان است. همه ما در اینجا به سمت همین هدف مشترک حرکت می‌کنیم و سعی می‌کنیم بهترین محصولات را به مشتریان ارائه دهیم. برای رسیدن به این هدف، تیم ما با همکاری و همراهی یکدیگر به طراحی، تولید و ارائه محصولاتی با طراحی زیبا و عملکرد عالی می‌پردازد. با تلاش و کوشش‌های مستمر، سعی می‌کنیم بهترین راهکارها را برای رضایت مشتریان ارائه دهیم.

هدف ما در کارخانه شیرآلات، تنها تولید محصولات با کیفیت بالا نیست، بلکه سعی داریم به رشد اقتصادی کشور هم کمک کنیم و در عین حال به حفظ محیط زیست هم اهمیت بدهیم. برای این منظور، از روش‌های پایدار و کاهش مصرف انرژی استفاده می‌کنیم. همچنین، با توجه به اینکه شیرآلات ساختمانی از مواد قابل بازیافت هستند، سعی می‌کنیم تا در فرآیند تولید و همچنین پس از استفاده، به بازیافت آن‌ها کمک کنیم. هدف ما در کارخانه شیرآلات، تنها تولید محصولات با کیفیت بالا نیست، بلکه سعی داریم به همه جوانب مربوط به تولید شیرآلات، به بهترین شکل ممکن، توجه کنیم.

شیرآلات تهران برنز
آشنایی با مدیریت

تیم همکاری ما

ارتباط قوی در کار تیمی ، عملکرد بهتر تیم و رضایت بیشتر مشتریان را به دنبال دارد.

آقای موسوی

مدیرعامل

آقای ...

مالی

آقای ...

بازرگانی و فروش

خانم ..

دیجیتال مارکتر

حضور در دهمین نمایشگاه بین المللی شیرآلات بهداشتی و ساختمانی

"بسیار هیجان‌انگیز است که به عنوان یک تولیدکننده شیرالات، در نمایشگاه شیرالات ساختمانی شرکت کنیم و فرصت داشته باشیم تا محصولات خود را به دوستداران صنعت ساختمانی معرفی کنیم."

 
 

حضور در دهمین نمایشگاه بین المللی شیر
آالات بهداشتی و ساختمانی

"بسیار هیجان‌انگیز است که به عنوان یک تولیدکننده شیرالات، در نمایشگاه شیرالات ساختمانی شرکت کنیم و فرصت داشته باشیم تا محصولات خود را به دوستداران صنعت ساختمانی معرفی کنیم."